Oferty pracy
Bardzo ważnym aspektem działania naszej firmy są ludzie - a właściwie zgrany zespół ludzi z doświadczeniem.
To dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom oferujemy naszym klientom odpowiednio wysoki standard usług. Stałe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry jest rzeczą nieodzowną w kontekście szybko rosnących wymagań współczesnego rynku. Proponujemy jasno określone warunki zatrudnienia, system prowizyjny motywujący do podnoszenia swoich kwalifikacji i osiągania lepszych wyników, a przy tym przyjazną atmosferę pracy.
Opiekun Klienta B2B

miejsce pracy: Katowice (a dokładnie tutaj)

Opis stanowiska
  • stały kontakt z klientem i analiza potrzeb w zakresie spedycji i transportu
  • poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych współpracą
  • obsługa zleceń transportowych
  • ścisła współpraca z działem spedycji
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zleceń
Wymagania
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • samodzielność oraz wysoka kultura osobista
  • determinacja w osiąganiu założonych wyników sprzedażowych
  • obsługa komputera i aplikacji biurowych (office, poczta, internet)
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (transport)
  • znajomość branży transportowej będzie istotnym atutem
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole

Spedytor

  • Realizowanie zleceń spedycyjnych
  • Pozyskiwanie klientów
  • Opieka nad klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej
  • Dbanie o budowanie profesjonalnego wizerunku firmy IT4Q Sp. z o.o. w środowisku transportowym
Wymagania
  • Doświadczenie w branży spedycyjnej
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Umiejętności aktywnego pozyskiwania klientów
  • Mile widziana własna baza klientów – nie jest to wymóg konieczny
Oferujemy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii zależnej od wyników spedytora
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole

Rekrutacja

Poszukujemy ludzi, dla których praca będzie nie tylko źródłem utrzymania ale również pasją, dlatego jeśli:

  • szukasz pracy w przyjaznej atmosferze?
  • energiczny i profesjonalny zespół ma dla Ciebie znaczenie?
  • masz smykałkę do negocjacji i lubisz kontakt z ludźmi?
...to właśnie znalazłeś dla siebie miejsce 👍

Proces rekrutacji przeważnie składa się z następujących etapów:
Analiza nadesłanych aplikacji
po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami o kandydatach, następuje ich selekcja w oparciu o zdefiniowane w ogłoszeniu wymagania względem kandydatów
Wywiad telefoniczny
jego głównym celem jest uzupełnienie informacji zawartych w aplikacji, weryfikacja poziomu znajomości języków obcych itp.
Rozmowa kwalifikacyjna
do tego etapu zapraszamy wybranych kandydatów, którzy odbywają spotkanie ze specjalistą ds. rekrutacji oraz kierownikiem działu, którego dotyczy oferowane stanowisko. Celem tego spotkania jest możliwość zaprezentowania się kandydata - poznania jego cech osobowościowych, posiadanych kompetencji. Na tym etapie również kandydat ma okazję poznać bliżej specyfikę stanowiska pracy, o które się ubiega, jak również poszerzyć wiedzę o naszej firmie.
W CV prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."